TEKNAMOTOR, smulkintuvas, smulkintuvai, trupintuvas, trupintuvai, medienos smulkintuvas, šakų smulkintuvas, kirstuvas, kirtiklis, freza kelmams, kelmarovė, kelmų rovimas, niveliavimas, vejapjovė, trimeris, gyvatvorių genėjimas, gyvatvorių karpimas, gyvatvorių formavimas, miško technika, miško mašinos, šienapjovės, briketuotuvas, briketavimo presai, briketavimo mašinos, granuliatoriai, granuliavimo mašinos, šakų smulkintuvai, šakų trupintuvai, šakų kirtikliai, briketavimo ir granuliavimo linijos, malūnai, atliekos
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor

X

ŽIŪRĖKITE VISUS ĮRENGINIUS

Privatumo politika

Teknamotor Sp. z o.o. praneša, kad savo internetinėje svetainėje naudoja slapukus ir kitas panašias technologijas, tarp kitko, reklaminiais ir statistiniais tikslais. Naudodamiesi šia svetaine, nekeisdami naršyklės nustatymų, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų galiniame įrenginyje.

Slapukai tai tekstiniai duomenų failai, kurie išsaugomi lankytojų galiniuose įrenginiuose (pvz. kompiuteryje, nešiojamajame kompiuteryje), kad lankytojas galėtų naudotis įvairiomis tinklalapių funkcijomis. Slapukai sugeba atpažinti lankytojo galinį įrenginį ir pritaikyti tinklalapį jo individualioms reikmėms.

Slapukuose paprastai įrašomas svetainės pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris, tačiau neįrašomi asmens duomenys.

Plačiau apie slapukus čia: Vikipedija.

Paprastai interneto naršyklės (programa skirta naršyti interneto svetaines) leidžia įrašyti slapukus galiniame įrenginyje. Informuojame, kad Jūs galite pakeisti interneto naršyklės nustatymus. Norėdami nustatyti, kad Jūsų naršyklė neįrašytų slapukų Jūsų galiniame įrenginyje, pasirinkite Jūsų naudojamą interneto naršyklę iš žemiau esančio sąrašo ir laikykitės instrukcijų.

 

Jei naudojate kitą interneto naršyklę perskaitykite informaciją apie slapukų tvarkymą naršyklės nustatymuose. Slapukų išjungimas gali neigiamai paveikti jūsų naudojimąsi svetaine.

 

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
į viršų