Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ŽIŪRĖKITE VISUS ĮRENGINIUS

PASIŪLA: MOBILŪS, BŪGNINIAI KIRSTUVAI

Įrenginio aprašas

Skorpion 280 SDB – tai puikus pasirinkimas įmonėms ir asmenims, norintiems gaminti vienodo dydžio skiedras. Nedidelių ir patogių naudoti matmenų smulkintuvas pasižymi didelėmis apdorojimo galimybėmis. Didelį šios mašinos našumą užtikrina būgninė pjovimo sistema ir „Kohler-Lombardini KDW 1003“ 24,5 AG variklis. Tai yra trijų cilindrų dyzelinis variklis, aušinamas skysčiu ir uždengtas kapotu. Siekiant užtikrinti keleto valandų trukmės smulkintuvo darbą, jame sumontuotas 40 l talpos kuro bakas.

Medienos pakrovimo erdvė (265 mm pločio ir 190 mm aukščio anga) suteikia galimybę smulkinti šakas su atšakomis ir ataugomis (lapais ir spygliais), taip pat apvalią medieną iki 18 cm skersmens.

Smulkintuvo pjovimo sistemą sudaro 3 pjovimo peilių, įdiegtų atskiruose būgno perimetro sektoriuose, sistema ir vienas atraminis peilis – toks sprendimas užtikrina dideles smulkintuvo galimybes naudojant santykinai nedidelės galios variklį. Visi peiliai pagaminti iš atitinkamo, profesionaliai termiškai apdoroto nerūdijančio plieno. Vienodą skiedrų dydį užtikrina (apsaugo nuo nevisiško nupjovimo arba drožlių) po smulkintuvo pjovimo sistema sumontuotas tinklas. Iš po tinklo skiedros srieginiu konvejeriu perkeliamos prie išmetimo ventiliatoriaus, kuris jas pašalina per išmetimo vamzdį. Išmetimo vamzdis sumontuotas ant srieginės sukimo sistemos, kuria išmetimo kryptis paprastai valdoma 360° kampu. Transportuojant išmetimo vamzdis yra sulankstomas.

Smulkintuve įdiegta medienos įtraukimo sistema, kurią sudaro su dantyti velenai. Prieš viršutinį ant svirties sumontuotą 280 mm skersmens veleną ir apatinį 200 mm skersmens veleną yra pakrovimo stalas su rankiniu būdu uždaroma pakrovimo uždanga. Toks sprendimas užtikrina paprastesnį medienos pakrovimą, palengvina operatoriaus darbą ir padidina efektyvumą. Velenus varo hidraulinių cilindrų sistema, maitinama iš sumontuoto ant smulkintuvo hidraulinio siurblio.

Smulkintuvo operatoriaus saugą užtikrina grandinės pertraukiklis, kuris, patraukus lyną bet kuria kryptimi, sustabdo hidraulinę tiekimo sistemą. Sistema atblokuojama paspaudus mygtuką „Reset“, o smulkintuvo darbo ciklas (medžiagos įtraukimas) paleidžiamas paspaudžiant mygtuką „Pirmyn“. Tiekimo sistemą taip pat galima išjungti paspaudus „AVARINIO IŠJUNGIMO“ mygtuką.

Standartinę smulkintuvo įrangą sudaro elektroninė sistema „No-stress“, kuri eliminuoja galimą vartotojo rūpestį dėl varymo sistemos perkrovos automatiškai laikinai sustabdydama tiekimo sistemą. Redaguojama „No-stress“ sistemos programinė įranga suteikia galimybę paprastu būdu keisti mašinos darbo parametrus ir pritaikyti juos individualiems poreikiams. „Storos medienos“ ir „plonos medienos“ funkcijos suteikia galimybę greitai pakeisti smulkintuvo darbo režimą ir pritaikyti jį prie smulkinamos medžiagos bei užtikrinti efektyvesnį smulkintuvo darbą. Šioje sistemoje yra įdiegtas motovalandų skaitiklis.

Smulkintuvui Skorpion 280 SDB buvo suteiktas Europos tipo patvirtinimas, suteikiantis teisę užregistruoti mašiną ir važinėti ja viešaisiais keliais.

Smulkintuvo konstrukcija uždėta ant važiuoklės su važiavimo ir stovėjimo stabdžiais bei vilkimo įtaisu arba kilpa. Specialios paskirties priekabos formos smulkintuvas užtikrina greitą pervažiavimą iš vienos darbo vietos į kitą.

Smulkintuve įdiegtas LED kelio apšvietimo žibintai.

Susmulkintas skiedras galima naudoti tiesioginiam deginimui krosnyse, komposto gamybai, dekoratyviniais tikslais, o po antrinio apdorojimo plaktukiniais malūnais – kaip žaliavą briketų arba granulių gamybai.

Variklio techniniai duomenys

ĮRENGINIO MODELIS

SKORPION 280 SDB

Matmenys (ilg. x plot. x aukšt.) [mm] 3750 (4460)* x 1810 x 2400 (3100)*
Svoris [kg] 1500
Šakų skersmuo [mm] 180
Peilių skaičius 3 kirtimo + 1 atraminis
Padavimo greitis [ilginių metrų/min] iki 22
Skiedrų gamybos produktyvumas [m3/val] iki 10
Skiedros plotis [mm] 25 mm priklausomai nuo medžiagos
Tiekimo būdas hidraulinis tiekiklis
Smulkinimo būgno diametras [mm] 420
Sietas [mm] nuo 30 iki 50
Tiekimo angos matmenys (plot. x aukšt.) [mm] 265 x 190
VARIKLIO TECHNINIAI DUOMENYS
Variklio MODELIS Kohler-Lombardini KDW 1003
Darbinis tūris [cm3] 1028
Variklio galia [AG] 24,5
Aušinimo būdas skystis
Kuro tipas dyzelinas
Kuro rezervuaro talpa [l] 40
Paleidimas elektrinis
 
()* – matmenys darbinėje būklėje

 

Standartinė įranga:

  • motovalandų skaitiklis
  • atsarginis ratas
  • skiedrų išmetimo aukščio reguliatorius
  • rotacinis vamzdis 360º
  • No-stress sistema

PATEIKITE KLAUSIMĄ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
į viršų