TEKNAMOTOR, smulkintuvas, smulkintuvai, trupintuvas, trupintuvai, medienos smulkintuvas, šakų smulkintuvas, kirstuvas, kirtiklis, freza kelmams, kelmarovė, kelmų rovimas, niveliavimas, vejapjovė, trimeris, gyvatvorių genėjimas, gyvatvorių karpimas, gyvatvorių formavimas, miško technika, miško mašinos, šienapjovės, briketuotuvas, briketavimo presai, briketavimo mašinos, granuliatoriai, granuliavimo mašinos, šakų smulkintuvai, šakų trupintuvai, šakų kirtikliai, briketavimo ir granuliavimo linijos, malūnai, atliekos
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ŽIŪRĖKITE VISUS ĮRENGINIUS

Apie firmą

1992 metais Teknamotor pradėjo savo veiklą.

Daugiametė patirtis ir atkaklumas padėjo mums tapti viena iš pagrindinių įmonių, siūlančių medienos apdirbimo įrenginius. Mūsų gaminami produktai:

  • Mobilūs, patvirtinti diskiniai ir būgniniai kirstuvai (smulkintuvai) skirti medžio šakų ir atliekų smulkinimui.
  • Stacionariniai būgniniai ir diskiniai kirstuvai, skirti medienos pjaustymo pramonei kartu su įranga: juostiniai ir vibraciniai transporto ir pakrovimo sistemos (tiektuvai, vibraciniai ir grandinių stalai) įvairiuose ilgiuose ir pločiuose, pritaikyti prie individualių kliento poreikių.
  • Plaktukiniai malūnai skiedroms ir šiaudams.
  • Frezavimo staklės kelmų smulkinimui po medžių iškirtimo.

Mūsų ilgametė patirtis medienos atliekų smulkinimo mašinų projektavime ir gamyboje užtikrina profesionalią pagalbą, konkrečios mašinos pasirinkimo metu, atsižvelgiant į efektyvumą ir paskirtį. Dėl puikiai apmokyto personalo ir bendradarbiavimo su klientais galime gaminti prie jų individualių poreikių pritaikytas mašinas. Mūsų mašinų aukšta kokybė ir patikimumas teikia patrauklumą su mumis bendradarbiaujančių įmonių teikiamoms paslaugoms.

 

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
į viršų