Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ŽIŪRĖKITE VISUS ĮRENGINIUS

PASIŪLA: Transporteriai

Įrenginio aprašas

Mūsų firmos pasiūlyme yra kompleksiška įranga juostinių ir vibracinių skiedrų transportavimo ir krovimo priemonių srityje.

Profesionali konstruktorių grupė parengs Jums kompleksišką smulkinimo ir transportavimo įrenginių sistemos projektą atsižvelgiantį į turimas atliekas ir vietines sąlygas.

Vibracinis transporteris, tai idealus transporteris paduodantis trumpas įvairių geometrinių formų atliekas, pvz. medgalius arba trumpas nuopjovas. Transporterio sudėtyje yra latakas sujungtas elastingais elementais su nešančiuoju rėmu ir pavara. Vibracinis transporteris yra elektros variklio varomas per ekscentrinę sistemą, kuri charakterizuojasi mažu galios pareikalavimu transporterio rezonansinės darbo sistemos dėka. Priklausomai nuo vietinių sąlygų transporteris yra statomas ant pamato, ant kurio yra uždedamas nešantysis rėmas. Vibracinio rėmo privalumas, tai tolygus medžiagos išsidėstymas latako paviršiuje ir tuo pačiu sklandus jos tiekimas į smulkintuvą, kuo užtikrinamas tolygus smulkinančios sistemos apkrovimas, ko pasekmėje sudaromos palankios sąlygos ilgalaikiam mašinos gyvybingumui. Tolygus medžiagos išsidėstymas kartu su sklandžiu tiekimu užtikrina maksimalų smulkintuvo produktyvumą.

Variklio techniniai duomenys

Tais atvejais, kai apdirbamoje medžiagoje gali pasitaikyti metaliniai elementai, krovimo transporteris yra aprūpinamas metalo detektoriumi.

PATEIKITE KLAUSIMĄ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
į viršų