Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ŽIŪRĖKITE VISUS ĮRENGINIUS

PASIŪLA: Transporteriai

Įrenginio aprašas

Mūsų firmos pasiūlyme yra kompleksiška įranga juostinių ir vibracinių skiedrų transportavimo ir krovimo priemonių srityje.

Profesionali konstruktorių grupė parengs Jums kompleksišką smulkinimo ir transportavimo įrenginių sistemos projektą atsižvelgiantį į turimas atliekas ir vietines sąlygas.

Vibracinis stalas yra skirtas sąveikauti su vibraciniais ir juostiniais tiekikliais, jo paskirtis – kaupti didesnius smulkinimui skirtos medžiagos kiekius, pvz. kraunamus frontalinio arba šakinio krautuvo pagalba. Stalas susideda iš metalinės dėžės sujungtos elastingais elementais su nešančiuoju rėmu ir pavara. Vibracinis stalas yra elektros variklio varomas per ekscentrinę sistemą, kuri charakterizuojasi mažu galios pareikalavimu stalo rezonansinės darbo sistemos dėka. Priklausomai nuo vietinių sąlygų stalas yra statomas ant pamato, ant kurio yra uždedamas nešantysis rėmas. Ant vibracinio stalo sukaupta medžiaga yra virpančio stalo dozuojama ant vibracinio arba juostinio transporterio. Vibracinio stalo ir vibracinio arba juostinio tiekiklio darbo sąveikos sinchronizacija leidžia pastoviai ir tolygiai tiekti smulkinamą medžiagą į smulkintuvo „žiotis“.

Variklio techniniai duomenys

Mūsų pasiūlyme turime vibracinius krovimo stalus, kurių matmenys 2x3 m, 3x3 m, 4x3 m 5x3 m, o pavarai vartojami nuo 5,5 kW iki 11 kW galingumo varikliai.

PATEIKITE KLAUSIMĄ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
į viršų