Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ŽIŪRĖKITE VISUS ĮRENGINIUS

PASIŪLA: Transporteriai

Įrenginio aprašas

Mūsų firmos pasiūlyme yra kompleksiška įranga juostinių ir vibracinių skiedrų transportavimo ir krovimo priemonių srityje.

Profesionali konstruktorių grupė parengs Jums kompleksišką smulkinimo ir transportavimo įrenginių sistemos projektą atsižvelgiantį į turimas atliekas ir vietines sąlygas.

Rotaciniai transporteriai, kurių ilgis neviršija 12 m yra vartojami skiedroms transportuoti iki 40° kėlimo kampu. Tiekiklis turi kūgio pavidalo įėjimo angą iš kurios skiedros pernešamos į nustatytą aukštį. Transportinės juostos su 500 mm pločio skersiniais griebtuvais leidžia transportuoti susmulkintas skiedras į konteinerį, su 4 m aukščio bortais (išbėrimo aukštis iki 4,5 m). Slenkstinės juostos greitis maždaug 50 m/min. Profiliuotų šoninių bortų taikymas neleidžia skiedroms transporto metu nuo juostos byrėti.

Variklio techniniai duomenys

Tiekiklis turi motoreduktoriaus varomos važiuoklės konstrukciją, kuri leidžia sukinėtis tiekikliui 180° kampu, ko dėka užtikrinamas tolygus konteinerio (arba konteinerių) užpildymas susmulkinta medžiaga.

PATEIKITE KLAUSIMĄ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
į viršų