Smulkintuvas Skorpion 250 SDTG
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor

X

ŽIŪRĖKITE VISUS ĮRENGINIUS

PASIŪLA: MOBILŪS, DISKINIAI KIRSTUVAI

Įrenginio aprašas

Smulkintuvas Skorpion 250 SDTG su vikšriniu tiektuvu yra skirtas smulkinti ne didesnio nei 250 mm skersmens medžių šakas ir kamienus.

Smulkintuvas Skorpion 250 SDTG su vikšriniu tiektuvu – tai diskinis smulkintuvas su pneumatine skiedrų išmetimo ant disko sistema. Susmulkinta medžiaga išmetama per 360º kampu smulkintuvo važiuoklės atžvilgiu pasukamą vamzdį. Kirtimo sistemą sudaro diskas su 2 arba 3 (dvipusiais) kirtimo peiliais ir 2 atraminiais peiliais. Pavaros sistemą sudaro keturių cilindrų dyzelinis 74,8 AG firmos Kohler arba Hatz variklis su turbo pripūtimu, aušinamas skysčiu, sumontuotas po gaubtu. 60 litrų talpos degalų bakas leidžia smulkintuvui dirbti be pertraukų kelias valandas.

Smulkintuve sumontuota hidraulinė pavaros sistema, skirta medžiagai tiekti. Pavaros sistemą sudaro dantytasis viršutinis ritinėlis ir vikšrinis tiektuvas, sumontuotas sulankstomame krovimo stale. Ritinėlis ir vikšras yra varomi hidraulinių variklių iš smulkintuve sumontuotos pompos.

Smulkintuvo operatoriaus saugą užtikrina grandinės pertraukiklis, kuris, patraukus lyną bet kuria kryptimi, sustabdo hidraulinę tiekimo sistemą. Sistema atblokuojama paspaudus mygtuką „Reset“, o smulkintuvo darbo ciklas (medžiagos įtraukimas) paleidžiamas paspaudžiant mygtuką „Pirmyn“. Tiekimo sistemą taip pat galima išjungti paspaudus „AVARINIO IŠJUNGIMO“ mygtuką.

Smulkintuve įdiegtas LED kelio apšvietimo žibintai.

Standartinę smulkintuvo įrangą sudaro elektroninė sistema „No-stress“, kuri eliminuoja galimą vartotojo rūpestį dėl varymo sistemos perkrovos automatiškai laikinai sustabdydama tiekimo sistemą. Redaguojama „No-stress“ sistemos programinė įranga suteikia galimybę paprastu būdu keisti mašinos darbo parametrus ir pritaikyti juos individualiems poreikiams. „Storos medienos“ ir „plonos medienos“ funkcijos suteikia galimybę greitai pakeisti smulkintuvo darbo režimą ir pritaikyti jį prie smulkinamos medžiagos bei užtikrinti efektyvesnį smulkintuvo darbą. Šioje sistemoje yra įdiegtas motovalandų skaitiklis.

Smulkintuvui Skorpion 250 SDTG išduotas ES tipo patvirtinimo liudijimas, suteikiantis teisę registruoti smulkintuvą ir jį naudoti kelių eismui.

Smulkintuvas yra su inerciniu ir stovėjimo stabdžiais bei buksyravimo kabliu, tinkamu naudoti su rutuliniu pirštu arba buksyravimo kilpa.

Smulkintuvo pagamintos skiedros gali būti naudojamos kūrenimui krosnyse, komposto gamybai, dekoratyviniams tikslams ir po pakartotino susmulkinimo smūginiame malūne, kaip žaliava briketų ir granulių gamyboje.

 

Variklio techniniai duomenys

ĮRENGINIO MODELIS

SKORPION 250 SDTG

Matmenys (ilg. x plot. x aukšt.) [mm] 4500 (5160)* x 2030 x 2550
Svoris [kg] 2220
Šakų skersmuo [mm] 250
Peilių skaičius 2 arba 3 kirtimo + 2 atraminiai
Padavimo greitis [ilginių metrų/min] iki 42
Skiedrų gamybos produktyvumas [m3/val] iki 22
Skiedros plotis [mm] nuo 9 iki 14
Tiekimo būdas hidraulinis tiekiklis
Disko diametras [mm] 800
Tiekimo angos matmenys (plot. x aukšt.) [mm] 420 x 255
VARIKLIO TECHNINIAI DUOMENYS
Variklio MODELIS KOHLER KDI2504TCR
HATZ 4H50TICD
Darbinis tūris [cm3] 2482
1952
Variklio galia [AG] 74,8
Aušinimo būdas skystis
Kuro tipas dyzelinas
Kuro rezervuaro talpa [l] 60
Paleidimas elektrinis
()* – matmenys darbinėje būklėje

 

Standartinė įranga:

  • motovalandų skaitiklis
  • atsarginis ratas
  • skiedrų išmetimo aukščio reguliatorius
  • rotacinis vamzdis 360º
  • No-stress sistema

PATEIKITE KLAUSIMĄ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
į viršų