Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player   
 
  Video
 
 
Transporter wibracyjny
 
     
 

Mūsų firmos pasiūlyme yra kompleksiška įranga juostinių ir vibracinių skiedrų transportavimo ir krovimo priemonių srityje.

Profesionali konstruktorių grupė parengs Jums kompleksišką smulkinimo ir transportavimo įrenginių sistemos projektą atsižvelgiantį į turimas atliekas ir vietines sąlygas.

Vibracinis transporteris, tai idealus transporteris paduodantis trumpas įvairių geometrinių formų atliekas, pvz. medgalius arba trumpas nuopjovas. Transporterio sudėtyje yra latakas sujungtas elastingais elementais su nešančiuoju rėmu ir pavara. Vibracinis transporteris yra elektros variklio varomas per ekscentrinę sistemą, kuri charakterizuojasi mažu galios pareikalavimu transporterio rezonansinės darbo sistemos dėka. Priklausomai nuo vietinių sąlygų transporteris yra statomas ant pamato, ant kurio yra uždedamas nešantysis rėmas. Vibracinio rėmo privalumas, tai tolygus medžiagos išsidėstymas latako paviršiuje ir tuo pačiu sklandus jos tiekimas į smulkintuvą, kuo užtikrinamas tolygus smulkinančios sistemos apkrovimas, ko pasekmėje sudaromos palankios sąlygos ilgalaikiam mašinos gyvybingumui. Tolygus medžiagos išsidėstymas kartu su sklandžiu tiekimu užtikrina maksimalų smulkintuvo produktyvumą.

Tais atvejais, kai apdirbamoje medžiagoje gali pasitaikyti metaliniai elementai, krovimo transporteris yra aprūpinamas metalo detektoriumi.

 
 
   
 
   
   
Teknamotor 2011   realizacja: www.dwarazy.com
stat4u