Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player   
 
  Video
 
 
1
Transporter obrotowy
 
     
 

Mūsų firmos pasiūlyme yra kompleksiška įranga juostinių ir vibracinių skiedrų transportavimo ir krovimo priemonių srityje.

Profesionali konstruktorių grupė parengs Jums kompleksišką smulkinimo ir transportavimo įrenginių sistemos projektą atsižvelgiantį į turimas atliekas ir vietines sąlygas.

Rotaciniai transporteriai, kurių ilgis neviršija 12 m yra vartojami skiedroms transportuoti iki 40° kėlimo kampu. Tiekiklis turi kūgio pavidalo įėjimo angą iš kurios skiedros pernešamos į nustatytą aukštį. Transportinės juostos su 500 mm pločio skersiniais griebtuvais leidžia transportuoti susmulkintas skiedras į konteinerį, su 4 m aukščio bortais (išbėrimo aukštis iki 4,5 m). Slenkstinės juostos greitis maždaug 50 m/min. Profiliuotų šoninių bortų taikymas neleidžia skiedroms transporto metu nuo juostos byrėti.  Tiekiklis turi motoreduktoriaus varomos važiuoklės konstrukciją, kuri leidžia sukinėtis tiekikliui 180° kampu, ko dėka užtikrinamas tolygus konteinerio (arba konteinerių) užpildymas susmulkinta medžiaga.

 
 
   
 
   
   
Teknamotor 2011   realizacja: www.dwarazy.com
stat4u