Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
  Video
1
Skorpion 500 RB
 

Smulkintuvas Skorpion 500 RB yra skirtas smulkinti medžių šakas ir kamienus, kurių skersmuo neviršija 300 mm.

Smulkintuvas Skorpion 500 RB - tai specialios priekabos formos būgninis smulkintuvas, skirtas naudoti kartu su ne mažesnės kaip 120 AG traktoriumi. Pavara perduodama per galios tiekimo veleną iš traktoriaus galios perdavimo veleno.

Smulkintuvas yra su hidrauliškai sulankstomu krovimo stalu, kuriame sumontuotas vikšrinis tiektuvas, be to, viršutinis tiektuvo ritinėlis pakeistas vikšriniu tiektuvu. Vikšrai yra varomi trijų hidraulinių variklių iš smulkintuve sumontuotos pompos. Ant smulkintuvo būgno sumontuota 6 kirtimo peilių sistema ir sietas užtikrina didelį medienos skiedrų, išmetamų ventiliatoriaus dėka per išmetimo vamzdį, leidžiantį pakrauti apdorotą medžiagą į priekabą, išmetimo reguliarumą.

Smulkintuvas yra su hidrauliškai sulankstomu išmetimo vamzdžiu, krovimo stalu, reguliuojamu kamino deflektoriumi ir būdu pasukamu išmetimo kaminu.

Smulkintuvo konstrukcija yra sumontuota ant vienaašės važiuoklės, todėl smulkintuvą galima transportuoti miško ir laukų keliais. Krovimo stalo išdėstymas 90º kampu važiavimo krypties atžvilgiu leidžia vienu metu vienu traktoriumi transportuoti smulkintuvą ir priekabą. Kadangi smulkinamos medžiagos gabaritai yra palyginti dideli, smulkintuvas gali būti komplektuojamas su hidrauliniu keltuvu.

Standartinę smulkintuvo įrangą sudaro elektroninė sistema No-stress, kuri tam tikram laikui pristabdo apdirbamos medienos padavimą ir taip automatiškai apsaugo smulkintuvą nuo pavaros sistemos perkrovimo.

Gauta žaliava gali būti naudojama kūrenti krosnyse arba kaip žaliava popieriaus, baldų plokščių gamyboje, taip pat briketams ir granulėms gaminti (prieš tai susmulkinus plaktukiniu smulkintuvu).

 

Techniniai duomenys

ĮRENGINIO MODELIS

SKORPION 500 RB

Matmenys (ilg. x plot. x aukšt.) [mm]

3870 x 2360 (3000)* x 3025 (4460)*

Svoris [kg]

3400 be hidraulinio keltuvo

Šakų skersmuo [mm]

300

Peilių skaičius

6 kirtimo + 1 atraminis

Padavimo greitis [ilginių metrų/min]

iki 21

Skiedrų gamybos produktyvumas [m3/val]

iki 20

Tiekimo būdas

hidraulinis tiekiklis

Smulkinimo būgno diametras [mm]

520

Tiekimo angos matmenys (plot. x aukšt.) [mm]

550 x 370

Pavaros rūšis

Iš vilkiko GTV

Minimalus vilkiko galingumas [AJ]

120

()* – matmenys darbinėje būklėje
 

Standartinė įranga

  • skiedrų išmetimo aukščio reguliatorius
  • rotacinis vamzdis 240º
  • galios tiekimo velenas
  • nuosava hidraulinė sistema
  • No-stress sistema
 
 
   
Teknamotor 2011   realizacja: www.dwarazy.com
stat4u